Może Potrzebujesz Tylko Jednego Zestawu Opon Do Swojego SUV-A

Jeśli nie masz czterech sezonów rocznie, możesz często zarządzać jednym zestawem opon przez cały rok. Jednakże, jeśli masz cztery sezony, być może będziesz musiał wybrać dwa zestawy opon, zestaw opona letnia i zestaw opon zimowych. Jeśli zimy są naprawdę ekstremalne, być może będziesz musiał wybrać oponę zimową z kolcami, aby uzyskać najlepszą przyczepność. Jeśli zimy są najbardziej śnieżne, opona bez kolców również może być dobrym rozwiązaniem.

Wraz z postępem prac, obecnie dostępne są świetne suv opony na kazda pogode, które mogą wykonywać pracę bez względu na porę roku. Nowy Nokian Rotiiva AT plus jest rekomendowany przez 9 na 10 osób i jest świetną oponą do suchego asfaltu, a także do każdego rodzaju warunków zimowych. Może również obsługiwać warunki terenowe. Tak więc masz oponę, która sprawdza się zarówno na drogach asfaltowych, jak i terenowych. Działa również dobrze zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Jest zatwierdzony do użytku zimowego i wszyscy wiemy, że opony Nokian są najlepszymi oponami zimowymi na świecie. Odkąd wymyślili oponę zimową, mają ponad 80-letnie doświadczenie w ulepszaniu osiągów swoich opon.

Opony te mają również gwarancję aramidową, ponieważ ściany boczne są wzmocnione włóknem aramidowym, tak samo jak w kamizelkach kuloodpornych. Jeśli nadal będziesz mieć pękniętą oponę, możesz ją odnieść do dealera, a otrzymasz nową oponę bez żadnych kłopotów. Aramidowe ściany boczne chronią opony przed przebiciami wywołanymi ostrymi kamieniami podczas jazdy w terenie.

Więcej informacji na temat opon SUV w każdych warunkach pogodowych można znaleźć na stronie: https://www.nokiantyres.pl/